پیام فرستادن
خانه دربارهی ما

Teaminfo

نمایه شرکت

ایسون از سال 1995 تأسیس شد. این یک شرکت با فناوری پیشرفته است که متخصص در طراحی و ساخت تجهیزات اندازه گیری دقیق است.بیش از 20 اختراع ملی و پتنت مدل کاربردی به دست آورد.زمینه محصول مادر سیستم های DRO، پروژکتورهای پروفیل نوری دقیق، دستگاه اندازه گیری ویدئو و غیره.

چین Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. نمایه شرکت 0

چین Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. نمایه شرکت 1

چین Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. نمایه شرکت 2چین Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. نمایه شرکت 3

چین Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. نمایه شرکت 4

 

ساختمان کارخانه ایسون به طور خاص برای تولید تجهیزات اندازه گیری دقیق طراحی و ساخته شده است، دارای چهار تداخل سنج لیزری برای استاندارد اندازه گیری طول و تحقیق و توسعه این شرکت است.

 

ایسون یکی از معدود شرکت‌هایی در صنعت است که استاد گریتینگ با دقت بالا خود را دارد که از تجهیزات لیتوگرافی اصلی گریتینگ کاملاً توسعه‌یافته خود استفاده می‌کند، رمزگذار خطی مطلق و رمزگذار خطی CNC با دقت بالا تولید می‌کند.

 

سیستم مدیریت کیفیت ما توسط National Quality Assurance Ltd.(NQA) بر اساس ارائه ISO 9001:2015 ارزیابی و ثبت شده است.

چین Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. نمایه شرکت 5

 

توانمندی های فنی قوی و منابع تحقیقات علمی

 

این شرکت در طول سالیان متمادی با بهره گیری از استعدادهای فراوان و مزیت های نظری موسسات تحقیقاتی علمی دانشگاه، همراه با همکاری طولانی مدت این شرکت، با موسسات تحقیقاتی علمی مانند دانشگاه شیان جیائوتنگ و دانشگاه جیلین ارتباط همکاری بسیار نزدیک و موثری برقرار کرده است. فن آوری انباشته مدت و تجربه عملی در این صنعت، به طوری که ما محصولات بسیاری را ایجاد کرده ایم که پیشرو صنعت داخلی هستند.

 

علاوه بر این، این شرکت به طور فعال در تحقیقات علمی و پروژه های صنعتی سازی صادر شده توسط ایالت و شهر Zhuhai شرکت می کند.

 

به عنوان مثال، در سال 2011، این شرکت در "ماشین آلات و تجهیزات اساسی CNC پیشرفته" به رهبری دانشگاه Xi'an Jiaotong و صادر شده توسط وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین "پروژه بزرگ علم و فناوری" شرکت کرد و ترکیب شد. با دانشگاه تیانجین، دانشگاه فناوری هفی، آکادمی مترولوژی چین و سایر واحدها به طور مشترک توسعه یافتند.

 

خط کش گریتینگ سری AS-40 این شرکت از نتایج این پروژه می باشد که توسط شرکت ما صنعتی شده است.و کدگذاری مطلق شبه تصادفی EC-2 شرکت ما یکی از دستاوردهای پروژه است که به طور مشترک توسط شرکت ما و دانشگاه جیلین توسعه یافته است.

 

در تنظیم استانداردهای صنعت مشارکت فعال داشته باشید

 

Easson Measurement Technology Ltd.یکی از اعضای اصلی کمیته زیر استاندارد صفحه نمایش دیجیتال کمیته فنی استاندارد ابزار اندازه گیری ملی و ابزار اندازه گیری چین است.

چین Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. نمایه شرکت 6

 

برای مدت طولانی در تدوین استانداردهای مختلف در صنعت مشارکت فعال داشته و پیشرفته ترین استانداردهای بین المللی را در این صنعت معرفی کرده است.استانداردها، و همکاری با همتایان برای ترویج توسعه صنعت.

 

این شرکت در تدوین بسیاری از استانداردهای ملی و صنعتی مانند استاندارد صنعتی JB/T 10080.1-2011 "Graster Digital Display Instrument"، JB/T10080.2-2011 "Graster Linear Displacement Sensor" و غیره مشارکت داشته است. JB/T 11505 -2012 "Displacement Sensor" رمزگذار CPE-Bus مشخصات پروتکل ارتباط سریال دو طرفه" .....

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Easson Measurement Technology Ltd. از سال 1995 تاسیس شد ، این یک شرکت با تکنولوژی بالا است ، طی 20 سال گذشته در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات اندازه گیری دقیق مشغول به کار شده است.

 

برای سالهای زیادی ، ایسون به طور فعال در کارهای کمیته استاندارد شرکت کرده است ، به طور جدی با دیگر شرکت های پیشگام در این صنعت همکاری می کند تا استانداردهای بین المللی پیشرفته را به چین وارد کند یا استانداردهای ملی صنعتی جدیدی را برای این صنعت تدوین کند تا توسعه این صنعت را در چین تقویت کند.

 

ایسون کاملا چهار سیستم تداخل سنج لیزری برای داشتن استانداردهای اندازه گیری طول شرکت دارد.

 

Easson یکی از معدود شرکت هایی در این صنعت است که به امکانات تولید ماسک مستر مجهز است ، کلیه ماسک های اصلی مشبک خطی کاملاً داخلی ساخته می شوند و با مارک تجاری ثبت شده ما از کپی غیر قانونی جلوگیری می کنند.

 

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

افریقا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : ایسون

تعداد کارمندان : >200

فروش سالانه : >5Million

سال تاسیس : 1995

صادرات کامپیوتر : 10% - 20%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. گواهینامه ها چین Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. گواهینامه ها چین Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. گواهینامه ها چین Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd. گواهینامه ها